Přerušovaný Půst, Co To Je a Je To Pro Vás?

Slovo půst přináší až mám z toho pocit viny.

V prvních dnech církve, jako když jsem šel, tam byl tento rituál půstu v různých časech. Je zahrnuta v ceně, (tak zvané) hlad v neděli ráno, takže jsme se mohli podílet na malé bílé hostii představuje spásu, zatímco ostatní děti byly s pancake orgie. Tato chvíle mého dětství nevzpomíná s láskou. To byl prodán jako způsob, jak zachránit svou duši, koncept příliš esoterický pro tento hlad, 9 letý. Jsem vzdorovitě ponořil do mé tajné skrýše Ovoce Smyčky zjišťuje, že to vyjde.

Tak daleko, tak dobrý.

Tak proč bych měl chtít, aby přehodnotil tento nápad, zejména proto, že jsem se na stranu vědy, která říká, že šťáva půst nebo půst s použitím lektvary z jakékoliv místo potravin pro delší dobu, může být nebezpečné a nezdravé pro mnoho?

Protože je tu nový kluk ve městě nazývá Přerušovaný Půst a mnoho dostupných věda na to má hodně co říct.

Existuje nejméně 6 různých stylů vyvinut jako mnoho nadšenců a několik doktorů, každý s twist na tom, kdy jíte a ne a kolik. Účinky se pohybují od tuku a hubnutí pro lepší poznání a prevenci nemocí v dlouhodobém horizontu.

Začněme s trochou vědy o fyziologii hladovění.

Přerušovaný Půst

Když jíme tělo přejde do trávení režimu. Inzulín jde nahoru, protože hladina cukru v krvi je produkován trávení řekl jídle. To bude trvat kdekoli od 3 – 5 hodin. Jakmile jsou krmena a jídlo bylo stravitelné jste v post-absorpční režim. To znamená, že jste udělal, zpracování a vstřebávání živin. Inzulín je pryč dolů, vrací do normálu. Nyní zadejte hladovění režimu. Čím déle tu zůstanete, tím více pravděpodobné, že tělo spalovat uložený tuk pro energii. Strávit příliš dlouho tady i když, a tělo bude spalovat svalovou hmotu a nižší rychlost metabolismu, jako způsob, jak zachovat zásoby energie.

Klíčové je, aby rychle, jen na tak dlouho-a jak dlouho se vášnivě diskutuje-spálit uložené tukové tkáně, a dá vám výhody omezení kalorií, aniž by po stranách zmínil.

Nejjednodušší z těchto plánů, říká, že jíst během 8 hodinové lhůtě-nezáleží na tom, co 8 hodin a rychle pro 16. Mohlo by to vypadat, večeře o 8, skákání snídani, a jíst opět na 1.

Zmatek jen nastavit. Není vynechání snídaně špatné pro vás?

Pro některé to bude. Pokud jste hypoglykemické toto není plán pro vás.

Pro ostatní tělo se přizpůsobí, nebudete zemřít, a výsledky pro ty, kteří chtějí zhubnout, může foukat tradiční diety z okna.

Proč je to především proto, že je jednodušší, aby se omezovat na jídlo, než to, jak moc nebo to, co jíte.

Tam jsou jiné plány, Každý Druhý Den Dieta podle Krista Varady, vědec, je populární a dobře prozkoumány. Skoro budete jíst tak, jak to zní, každý další den vás rychle, nebo svátek. Zajímavé zjištění z výzkumu Krista udělal, je, že většina lidí, ne přejídat na svátek den dost, aby se zabránilo ztrátě hmotnosti.

Martin Berkhan vznikl název, POKUD a má řadu možností, pokud chcete to zkusit.

John Berardi Přesnosti Výživy je, podle jeho slov, profesionální dieter. To znamená, že testy diety a cvičení programy pro bydlení. Má nejlepší ke stažení zdarma na, POKUD způsob hubnutí a zdraví. Můžete chytit to tady. Testoval téměř každou variantu můžete přijít. Od té doby pracuje, je stále důležité, že adresy, když do práce v době půstu rámu.

Je třeba poznamenat, že jeho poslední slovo o tom, zda to funguje pro hubnutí a zdravý, nebo ne, je to, že mnoho programů bude pracovat, pokud osoba, je vhodné, aby to, a bude držet se ho. To je jen jedna možnost.

Existují i extrémní verze tohoto konceptu, kde budete jíst 500 kalorií jeden den a obvykle druhý nebo budete jíst jeden den a rychle, pro 2, a tak dále. Nikdy nejsem příznivcem extrémů, dokonce i jako odrazový můstek, aby plán. Pokud se zdá jako dobrý nápad nebo chcete jen zkusit to a uvidíme, jak se cítíš a pokud budete hubnout, začněte tím, že zkrácení hodin v den, na který budete jíst. Stejně jako v prvním scénáři jsem popsal.

Kromě menší stehna, co dělá něco jiného dobrého?

Přerušovaný půst spadá do kategorie omezení kalorií, které má dobře prozkoumány věda za to jako způsob, jak zvýšit životnost.

Studie na zvířatech mají oba podporovány, POKUD jako most k lepší zdraví a dlouhověkosti, a varoval před ním. Vědecké Americe zveřejnila komplexní článek na tohle. http://hubnutipribehy.info

Jsme v počátcích, POKUD věda, ale je těžké věřit v to, co věda není. Pokud si to zkusit sledovat, jak se cítíte, když jste půst. Nechoďte déle, než se cítí v bezpečí, ale být připraven, aby se cítit hlad. Naučit se cítit skutečný hlad vs nutkání jíst z nudy nebo úzkosti je jedna z výhod, POKUD.

Teď, když už nejsem nucen sledovat někoho jiného pravidla o tom, když jsem se jíst, nebo proč, jdu experimentovat s LI bez viny nebo myslet na okamžik, že to bude moje spása.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *