Zdraví kůže – Najít Alternativu k Mýdla, péče o Pleť a Kosmetika

Zdraví kůže - Najít Alternativu k Mýdla, péče o Pleť a KosmetikaPřemýšleli jste někdy, a zeptal se, která část našeho těla je důležité? No, tam může být ne jedna stejná odpověď. Různí lidé budou dávat různé odpovědi. Obecně, myslím, že většina z nás se bude říkat, že každá část našeho těla je stejně důležité, a to jak vnitřní orgány vnější končetin a funkce.

Ale když byl v poslední době, že jsme měli check-up pro naše srdce? V kontrastu, jsme zkontrolovat naše tvář každý den. https://mprdg.com/cz/ Kdy jste se poprvé všimnete, vrásky nebo jemné linky se objeví na vaší tváři? Už jste začali všímat změny na vaší tváři, že se podobáte svému věku 65-75 let staré rodiče?

Hned od začátku

Když jsme byli poprvé narodil, naše kůže byla hladká, baculatá, neposkvrněný, zářivé a pružné. Jako děti, jsme nikdy nebyly klasifikovány jako s mastnou nebo suchou pleť. Nicméně, jak stárneme, tak se naše pleť. Brzy, kůže se stává hrubou, mastnou jinak suché, jemné linky, vrásky, skvrny, akné, pigmentace, tmavé skvrny, šupinatá kůže, atd. start se objeví. Ty dny s mladistvou a zdravě vypadající tváře jsou pryč!

Charakteristika věku, kůže obličeje je, když jste lehce uchopit své pleti obličeje s prsty a nechat to jít, bude to trvat několik sekund, aby se vrátit do své původní polohy a tvaru. Když se to stane, člověk začne naříkat, protože ona ví, že její kůže byla ve věku, a to bude trvat značné úsilí k obnovení její kůže, a to i v malé míře, do jaké to bylo předtím. Jeden může velmi dobře jen rezignovat na skutečnost, že ona je ve věku, a že neexistuje nic, co můžete udělat pro změnu stárnutí.

Různí lidé budou mít různé stupně složité změny, jak jejich pleť obličeje věku. Lidé, kteří jsou přímo vystaveny slunečnímu záření každý den projde více závažné a drastické stárnutí změny než ty, lidé, kteří nejsou přímo vystaveny prvky klimatu. Stavební dělník je kůže obličeje bude určitě zdají být více zvětralý, drsnější a sušší než tvář administrativní personál, který pracuje v chráněné klimatizované kanceláři. To je jen jeden typický příklad. Ve skutečnosti existuje mnoho dalších ilustrací, které potřebuji, ne to rozvést dále.

Hned od začátku

Jak člověk stárne

Viditelné změny v obličeji patří starosti a vrásky na čele, laxnost v očních víček, oční tašky (nebo dokonce oko-zavazadla!), povislá a visel tváře, tmavé kruhy kolem očí, povadlá linky kolem úst, čelistí a brady. Kromě toho, kůže ztrácí svou světelnost a houževnatost, že se to jednou viděl během své heydays. Kůže se stává nudné a unaveně vypadající.

Zda jeden, může to líbí nebo ne, tyto změny na obličeji jsou to, co jsme se očekává, že vidět, pokud se nám nepodaří přijmout opatření, aby se zabránilo, nebo zpomalit její nástup projevů stárnutí. Pro lidi, kteří kouřit, pít nebo kteří vedou nezdravého životního stylu obvykle zkušenosti obličeje stárnutí mnohem dříve. Nicméně, tyto stárnutí změny na obličeji také záviset na faktorech, jako je genetická dědičnost, rasu, věk a prostředí. Nečekejte, plastické chirurgické zákroky a další obecné péče o pleť a kosmetiky, aby se přivést zpět, co byly poškozeny a ztraceny.

Kůže je živoucí orgán v našem těle systém. Jako takový, udržet naši kůži zdravý a neustále hydratované je velmi důležité. Celková prevence stárnutí pleti a volným radikálům útoky nemusí být možné. Nicméně, minimalizovat negativní dopad těchto útoků je možné. Jak jsme si všichni dobře vědomi, volné radikály mají obrovský negativní dopad na zdraví naší pokožky.

Takže, co jsou volné radikály?

Jak můžeme dosáhnout zdravé kůže? Jak jsme se udržovat zdravé kůže?

Jak člověk stárneVidíte, naše tělo se skládá z přibližně 75 bilionů buněk. Buňky se skládají z atomů a elektronů. Když atomy a elektrony jsou zdravé, buňky budou replikovat a udržet tělo dobře živené. Atom s chybějícím elektronem, se nazývá Volný Radikál. Volné radikály způsobují poškození okolní buňky, atomy, protože volné radikály se „ukrást“ jejich sousedů elektrony. Proto, to ničí zdravé buňky. Buňky, které umírají, nebo replikovat ve své poškozené státu je kauzální faktor pro kůži obličeje stárnutí mezi další nemoci a nemoci.

V tomto okamžiku, dotknout se na podrobnosti o tom, jak kůže stárne a chemii celý proces stárnutí bude příliš zdlouhavé a složité pro laika pochopit. Proto se budeme soustředit jen na to, co můžeme udělat, aby se udržovat a podporovat zdravou pokožku po nejdelší dobu možné.

Obecně platí, mýdla, péče o pleť a kosmetiky, které jsou snadno dostupné na trhu řeší příznaky a nikoliv řešení kořenových problémů. Většina mýdla jsou alkalické bázi a jejich hodnota Ph je větší než 7. Naše hodnoty Ph kůže je 5,5 a je to kyselé. Použití alkalické mýdlo založené na našich kyselé kůži, aby kůže zmatený a podrážděný. Péče o pleť a kosmetiky jsou obvykle na bázi vody a jsou schopni proniknout do vnitřních vrstev kůže, dermis a hypodermis vrstev pro boj proti pobýval toxinů a volných radikálů. Proto tyto produkty péče o pleť může být neefektivní, aby se zasadila ven toxiny a volné radikály z vnitřní strany kůže. Stručně řečeno, mýdla, péče o pleť a kosmetiky, postavit bariéru na kůži obličeje a zabránit toxiny z vychází zevnitř pokožky.

Jak udržet zdravou pokožku

Musíme začít přemýšlet o ZDRAVÍ POKOŽKY místo. Začít musíme udržet naši pokožku obličeje hydratovanou ve vnitřní vrstva podkoží; a my potřebujeme, aby se zabránilo, nebo alespoň boj, toxiny a volné radikály, které způsobují zmatek a poškození buněk. Regenerace, omlazení a obnova jsou klíčové prvky, které zpomaluje proces stárnutí pokožky obličeje zdraví. Vznik top zdraví kůže produkt, který je nejen skutečnou alternativou, ale také klinicky prokázáno silné terapeutické vlastnosti regenerace, omlazení a obnova je nyní k dispozici.

Takže, co jsou volné radikály?To je opravdu skvělá zpráva pro obě pohlaví, všechny typy pleti, všechny věkové kategorie a všechny závody. To je skutečně vhodný pro všechny živé bytosti, která má kůži.

Ke konci, jak byste chtěli, aby vypadat a cítit se, deset let od teď?

Můžete si udělat rozdíl, když se vydáte na cestu ZDRAVÍ KŮŽE.

Skutečné Omlazení Pleti – DIY Návod

Ať už je postupná ztráta tón pleti, vrásky, jemné linky, stařeckých skvrn, povislé kůže, nebo kombinace těchto problémů, většina z nás (a tím „nás“ myslím tím, že většina lidí na špatné straně 40) by si přál, aby zjistil, že kouzelná hůlka, která obrátí všechny známky stárnutí. To, že kouzelná hůlka je zatím být objeven, ale tam je něco, co můžeme udělat, aby se zpoždění a dokonce zvrátit do určité míry poškození našeho životního stylu a naprosté plynutí času mají udělat, aby naše kůže.

Facelift je řekl, aby byl omlazení, ale to je pouze povrchní. To zahrnuje odstranění části kůže, tahání zbytek kůže těsný a případně zkrácení základní svaly udržet pokožku v místě. Žádné skutečné omlazení probíhá, ale spíše jsme se vytvořit „vzhled“ omlazení.

Skutečné omlazení pleti způsobuje změny na buněčné úrovni kůže, které zlepšují různé funkce a vzhled pokožky.

Takže to, co můžeme udělat pro dosažení této změny a skutečně omladit naši pokožku?

To může znít docela základní, ale tady to je:

• Podporovat nový růst kožních buněk
• Neutralizuje kůži, poškození volnými radikály
• Podporovat produkci kolagenu
• Zvýšení vlhkosti pleti obsahu
• Zlepšit schopnost pokožky chránit se

A nyní velká otázka: JAK toho dosáhneme?

Věřte tomu nebo ne, tam je hodně, co můžete udělat z pohodlí vašeho domova a nemusíte ani potřeba rozbít bank. Takže pojďme si je jeden po druhém.

Můžete podpořit nový růst kožních buněk prostřednictvím exfoliace. Exfoliace znamená odstranění vnější vrstvy odumřelých kožních buněk a je jedním z nejvíce základní a důležité kroky ve stimuluje nový růst buněk. Odlupování může být provedeno pomocí mechanické metody (peeling nebo mikrodermabraze), nebo pomocí chemických prostředků (produktů, které obsahují Alfa Hydroxy Kyseliny (AHA), například).

Takže to, co můžeme udělat pro dosažení této změny a skutečně omladit naši pokožku?Když dojde k neutralizaci kůži, poškození volnými radikály, antioxidanty jsou buzz slovo v péči o pleť světě. Na rozdíl od konzumace potraviny bohaté na antioxidanty, aktuální antioxidanty jsou důležité v posílení pleti přirozenou ochranu před volnými radikály. Silné antioxidanty bylo prokázáno, že poskytují několik výhod pro naše kůže:

• Přidat mladistvý lesk na kůži, zvyšuje hydrataci a tón
• Udržovat hladinu kolagenu
• Chránit před budoucími projevy stárnutí
• Zlepšení vzhledu sluncem poškozené kůže
• Snížit výskyt stařeckých skvrn a zabarvení

Antioxidanty obvykle pracují jako houby, které nasákly nebo uhasit volné radikály, což činí jejich aktivitu poměrně omezené. Medik8 Firewall, na druhou stranu, funguje nejen jako houba, ale také jako enzym, čerpadlo. Je to na prd-up volné radikály, převádí je do bi-výrobky a pak vyloučí ze systému. To může zpracovat miliony opakované konverze, než ztrácí aktivitu, což je více efektivní než jiné dobře známé produkty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *